kunstveiling

Kunst voor iedereen

Ter gelegenheid van haar 5-jarig bestaan, hield het Kunstlab Doesburg een veiling! Op 7 juli, culturele zondag, werden werkstukken van de leden geveild. Divers in prijs en soort zoals schilderijen, keramiek, sieraden en tassen.
Veilingmeester, met ervaring, was Peter van den Broeke. De opbrengst komt ten goede aan de kunstenaars en het Kunstlab Doesburg zelf.

Overzicht verkochte kunstwerken

Landschap
tweeluik door Albertien Roelofs
acrylverf en olieverf op doek
2 x 24 x 18 cm

Halssieraad
door Anke Mosselman
kunststof placemat, textiel en borduurgaren.
doorsnee ringen 3 tot 5 cm.

Vogels
object door Bernadette Elsenburg
Ballon, krant, papier mache, gesso, acrylverf, spuitverf
60 x 50 cm

Rotsvast
schilderij door Kees van Breukelen
Acryl op katoen, inclusief lijst.
90×60 cm

Streepjes (en Wiske)
schilderij door Marc Veenhuis
Acrylverf op doek
70 x 70 cm

Mary Poppins
schilderij door Marij Klein – Jansen
Acryl op aquarel manier
58 x 51 cm

Fruitschaaltje
keramiek door Rob Kuulkers
blauw geglazuurd
Φ 25 cm

De Haan
originele boodschappentas door Sonja Wentzel
dik vilt met borduurwerk
43 x 43 cm

Nachthemel
collier door Tiny van Zeijl
zilveren hanger met lapis lazuli, aan zilveren omegacollier
hanger 3,5 x 2 cm, collier 45 cm

Mystery-artwork
onbekend werkstuk
maker onbekend